friendz
Bine ai venit pe friendz , speram ca te vei distra , si cel mai bine vei putea face asat daca te inregistrezi sau conectezi .
Ce ma astepti?
friendz
Bine ai venit pe friendz , speram ca te vei distra , si cel mai bine vei putea face asat daca te inregistrezi sau conectezi .
Ce ma astepti?
friendz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

friendz


 
AcasaPortalJocuriUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
         Revista Friendz e din nou in picioare! Daca orice membru vrea sa participe cu sfaturi, idei, articole, il asteptam. Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Uploadb

Forumul RPG
Forumul RPG va fi in curand pus in functiune! Vrei sa se mai adauge ceva? Ai vreo nemultumire? Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Uploadb
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Panou de control
Profilul tau
Informatii
Preferinte
Semnatura
Avatar
Social
Lista de prieteni si lista userilor ignorati
Membrii forumului
Grupuri de utilizatori
Mesaje private
Mesaje primite
Mesaje trimise
Subiecte monitorizate
Subiecte monitorizate

ShoutMix chat widget
Ultimele subiecte
» Revista
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptySam Aug 06, 2011 9:29 pm Scris de Daiana

» Propuneri
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyLun Iun 20, 2011 1:25 pm Scris de roxycamy

» Forumul RPG
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyDum Iun 19, 2011 11:42 am Scris de Sunrise

» Paranormal
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyDum Iun 19, 2011 11:31 am Scris de Sunrise

» ce dulciuri preferati?
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyDum Dec 19, 2010 5:50 pm Scris de roxycamy

» Schimbari pe forum
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyDum Oct 17, 2010 3:27 pm Scris de Dobby-san

» Carti
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyDum Oct 03, 2010 5:50 am Scris de Sunrise

» introducing myself :))
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyMier Sept 29, 2010 2:58 pm Scris de Dobby-san

» genul de muzica preferat?
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyMier Sept 29, 2010 2:09 pm Scris de ralu'balu

Top postatori
Sunrise
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vote_lcapCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Voting_barCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vote_rcap 
nonoo
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vote_lcapCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Voting_barCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vote_rcap 
Edd'
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vote_lcapCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Voting_barCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vote_rcap 
AuRoRa
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vote_lcapCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Voting_barCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vote_rcap 
Byutza
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vote_lcapCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Voting_barCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vote_rcap 
ice girl
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vote_lcapCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Voting_barCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vote_rcap 
Axel
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vote_lcapCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Voting_barCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vote_rcap 
did
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vote_lcapCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Voting_barCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vote_rcap 
Poison
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vote_lcapCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Voting_barCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vote_rcap 
Molly
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vote_lcapCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Voting_barCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vote_rcap 
Parteneri
|
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). J66j4z | Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). 281xac0 | | Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). 2ppwvvs | | Intra in lumea-mea | Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). J7yc02 | |

Distribuiţi | 
 

 Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vide
MesajSubiect: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyDum Dec 13, 2009 7:10 pm

De exemplu ce i-am spus la edd' despre ell' k vineri s-a impiedicat si o picat si am ras cu lacrimi Rolling on the floor .
La scoala la voi ce s-a intamplat amuzant(bn inafara de cei cu care sunt in clasa) sau acasa ?
Sus In jos
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyLun Dec 14, 2009 2:24 pm

de exemplu azi eliza o picat in nas
intre banci tot ea
se batea cu ana si o picat Laughing))))))))
Sus In jos
Ade
Ade
Member
Member

Numarul mesajelor : 86
Bani : 5582
Data de inscriere : 04/11/2009

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyLun Dec 14, 2009 2:34 pm

pfoai deci faza cu eliza cand o picat in nas si era sa intre cu capu' in balta o fost cea mai tare Laughing

fugea ea fericita la chiosc cand deodaata o vad jos
Laughing
Sus In jos
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyLun Dec 14, 2009 2:46 pm

Laughing ii cea mai sooper faza
Laughing))))))))))))))))))))))
Sus In jos
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyLun Dec 14, 2009 4:33 pm

uai bii ce rtitlu lung Laughing
oke eram la scoala
fugea unu si sa impiedicat de un prunc mai mic si a aterizat cu capul
in brad Laughing si la rasturnat
Sus In jos
Elizabeth
Elizabeth
Member
Member

Numarul mesajelor : 58
Bani : 5471
Data de inscriere : 11/12/2009

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyLun Dec 14, 2009 5:21 pm

Am vomitat pe bluza mea noua cand am mirosit o mancare oribila la o prietena de-a mamei acasa,a fost ingrozitor! sad
Sus In jos
Sunrise
Sunrise
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1911
Bani : 7901
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 27
Localizare : undeva pe lumea cealalta

Personajul meu
Nume personaj: Abbygail

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyMar Dec 15, 2009 12:59 pm

eu am cazut (iar) azi , tot cu Anny , tot la scoala , dar de data asta in fata clasei ... Ea ma tragea dupa ea ca vroia sa mearga la parter sa isi vada fratele , cand ii pune unu' o piedica si cade ... si (va spuneam ca ma tragea , nu?) si cad si eu peste ea , si ii zboara telefonu' la un metru . Jumatate de ora dupa asta Thug B tot nu se putea opri din ras (aveam chimie si ea sta in banca din spatele meu )
Sus In jos
https://friendz.forum.st
Ade
Ade
Member
Member

Numarul mesajelor : 86
Bani : 5582
Data de inscriere : 04/11/2009

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyMar Dec 15, 2009 1:12 pm

da mah Laughing sau faza aia cand era sa rastoarne Florea ditamai dulapu' si s-au spart toate ghivecele cu flori,asta o fost prima data cand l'am vazut p domnul florea cu matura in mana Laughing

pff si dak mai afla si dira o sa fac urat Very Happy
Sus In jos
Sunrise
Sunrise
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1911
Bani : 7901
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 27
Localizare : undeva pe lumea cealalta

Personajul meu
Nume personaj: Abbygail

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyMar Dec 15, 2009 1:15 pm

da ... mai am o faza pe azi - o fata de a5-a m-a spalat cu zapada , nu stiu ce avea , ma luase de mana , cand numa ma trezesc ca is pe jos si ca imi intra zapada in gura
Sus In jos
https://friendz.forum.st
Ade
Ade
Member
Member

Numarul mesajelor : 86
Bani : 5582
Data de inscriere : 04/11/2009

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyMar Dec 15, 2009 1:18 pm

o fata de a5-a de l noi din scl ?! tu vorbesti serios ? Surprised yo credeam k alea sunt sfinte...trb sa mio arati si mie,las ne punem noi p ea dak vrei sa te razbuni Devilish
Sus In jos
Sunrise
Sunrise
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1911
Bani : 7901
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 27
Localizare : undeva pe lumea cealalta

Personajul meu
Nume personaj: Abbygail

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyMar Dec 15, 2009 1:24 pm

nu ma , de la generala 1 , cand cobarasem din autobuz ... da' daca ai chef sa vi intr-o zi pe la mine sa o bati , biletu' de autobuz ii vreo 3 lei , autobuzul e lung , are in fata o tablita pe cere scrie mare 35-36 Podgoria-Sanleani-Livada
Sus In jos
https://friendz.forum.st
Elizabeth
Elizabeth
Member
Member

Numarul mesajelor : 58
Bani : 5471
Data de inscriere : 11/12/2009

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyMar Dec 15, 2009 5:59 pm

Wow ce intamplare!
Interesante zau!Eu nu am cine stie ce intamplari!Imi place sa manananc cartofi la McDonalts si am mancat prea multi,m-a durut burta si a trebuit sa stau acasa la premiile de la un cocnurs foarte important pentru mine...am luat premiul 1!In fine,e cam treista nu este suparata! Smile
Sus In jos
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyMar Dec 15, 2009 7:43 pm

na bine cum rade bee' Laughing
am picat in balta Sad
Sus In jos
Elizabeth
Elizabeth
Member
Member

Numarul mesajelor : 58
Bani : 5471
Data de inscriere : 11/12/2009

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyMar Dec 15, 2009 8:09 pm

Laughing Ce ai facut?O balta mare?La voi a nins...mie mi-a intrat zapada si in pantaloni... Sad
Sus In jos
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyMier Dec 16, 2009 2:59 pm

edd' cand mi-o povestit bee' cum ai picat in balta
am ras de nu m-am mai oprit
la ora tot imi treceau segvente prin cap cum ar fi sa te vad in balta Laughing
ce ingrozitor affraid
sau anu asta cand vreau io cu ell' add' si nono sa mergem acasa
am stat cu ell sa isi ia ola de la chiosc
si cand sa trecem strada simte ell ceva in cap
si se uita nonoo si ii zice ca s-o cacat un porumbel la ia p cap Laughing
deci atata am putut rade
si face nonoo -Iacc
si ell zice -nu ma fa sa vomit
la care nonoo -u ai un cacat in cap si zici ca io te fac sa vomiti Laughing
nu m-am mai putut opri din ras Rolling on the floor)))))))))
Sus In jos
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyMier Dec 16, 2009 4:20 pm

Laughing ce fain ell o fost moale ?Smug

da am picat era cat mine de mare :-w
m'am impiedicat de un bulgar
Sus In jos
Sunrise
Sunrise
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1911
Bani : 7901
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 27
Localizare : undeva pe lumea cealalta

Personajul meu
Nume personaj: Abbygail

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyMier Dec 16, 2009 5:18 pm

da ... ca vata de zahar scoasa din congelator - uite asa de moale ... na si intr-un final am ajuns la chiosc si vorbeau doua fete langa mien "Oai , ce o picat asta , ai vazut?" da' eu , ca nu aveam ce face "Da' nu doare..." si chiar nu durea atunci si pe cand ajung acasa , ma schimb (ca de obicei) si bad pe genunchi ditamai pata rosie (na' , amu' ii mov-galben de fapt cred ca ii tricolor ca are si niste verde pe acolo) . Si sare mai tarziu frate-meo la mine pe genunchi si eu urlu ... cred ca s-a auzit pana la vecini ... si mama habar nu avea ce am eu de urlu asa (Auuuuuuuuu <-- prezenta lunii pline , ma transform in lup)
Sus In jos
https://friendz.forum.st
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyJoi Dec 17, 2009 6:08 pm

da u de jos
-is bn nu am nik
numa so imprastiat pasta tot
oaaii cat am putut rade Rolling on the floor))))))))))))))
Sus In jos
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyJoi Dec 17, 2009 8:48 pm

Laughing) da imi place de voi numa prostii faceti
am dat cu capul de tavan batling eyelashes
Sus In jos
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyLun Dec 21, 2009 10:50 am

mama asa de inalt esti
sau te-ai urcat p ceva
Laughing)))))
ieri cvand m-am dat cu sania (de fapt cu sacu k ii mai fain)
am fost cu verisori mei la sanie si am mers in trenulet
si 2 vagoane or ramas pe dinafara(adik fratemio si varamea)
iar eu am ajuns jos fara sac Laughing))) Rolling on the floor))))
Sus In jos
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyLun Dec 21, 2009 2:56 pm

nu am sarit de pe o tampenie
and bang his head on the ceiling batling eyelashes

cum o fost cu sacu fain?

m'am da cu sleigh cu bee'
si am intrat cu capul intr'un om de zapada
I froze all Laughing
Sus In jos
nonoo
nonoo
Global Moderator
Global Moderator

Numarul mesajelor : 727
Bani : 5964
Data de inscriere : 01/09/2009
Varsta : 114
Localizare : la satana(mam mutat)

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyMar Dec 22, 2009 5:42 pm

azi nui scoala deci nam ce zice :-$
oricum cu memoria mea scurta(uneori lunga,doar cand vreau) nici daca ma concentrez numi amintesc ce fu sapt trecuta Laughing
Sus In jos
http://little-punkeritza2000.hi5.com
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyMier Dec 23, 2009 11:04 am

m'am scarpinat in nas batling eyelashes
Sus In jos
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyJoi Dec 31, 2009 9:10 am

da fain bee'
cu sacu o fost cel mai fain io plecam din varful dealului cu sac si ajungeam fara el
Laughing deci nu are rost o fost cea mai tare vacanta de iarna Lovestruck
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). EmptyJoi Dec 31, 2009 1:34 pm

ce fain Lovestruck
io am stat in casa ca proasta Crying
Sus In jos

Continut sponsorizat



Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). Empty

Sus In jos
 

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
friendz :: Cutiuta cu surprize :: Cafenea-