friendz
Bine ai venit pe friendz , speram ca te vei distra , si cel mai bine vei putea face asat daca te inregistrezi sau conectezi .
Ce ma astepti?
friendz
Bine ai venit pe friendz , speram ca te vei distra , si cel mai bine vei putea face asat daca te inregistrezi sau conectezi .
Ce ma astepti?
friendz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

friendz


 
AcasaPortalJocuriUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
         Revista Friendz e din nou in picioare! Daca orice membru vrea sa participe cu sfaturi, idei, articole, il asteptam. Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Uploadb

Forumul RPG
Forumul RPG va fi in curand pus in functiune! Vrei sa se mai adauge ceva? Ai vreo nemultumire? Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Uploadb
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Panou de control
Profilul tau
Informatii
Preferinte
Semnatura
Avatar
Social
Lista de prieteni si lista userilor ignorati
Membrii forumului
Grupuri de utilizatori
Mesaje private
Mesaje primite
Mesaje trimise
Subiecte monitorizate
Subiecte monitorizate

ShoutMix chat widget
Ultimele subiecte
» Revista
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 EmptySam Aug 06, 2011 9:29 pm Scris de Daiana

» Propuneri
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 EmptyLun Iun 20, 2011 1:25 pm Scris de roxycamy

» Forumul RPG
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 EmptyDum Iun 19, 2011 11:42 am Scris de Sunrise

» Paranormal
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 EmptyDum Iun 19, 2011 11:31 am Scris de Sunrise

» ce dulciuri preferati?
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 EmptyDum Dec 19, 2010 5:50 pm Scris de roxycamy

» Schimbari pe forum
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 EmptyDum Oct 17, 2010 3:27 pm Scris de Dobby-san

» Carti
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 EmptyDum Oct 03, 2010 5:50 am Scris de Sunrise

» introducing myself :))
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 EmptyMier Sept 29, 2010 2:58 pm Scris de Dobby-san

» genul de muzica preferat?
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 EmptyMier Sept 29, 2010 2:09 pm Scris de ralu'balu

Top postatori
Sunrise
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vote_lcapCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Voting_barCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vote_rcap 
nonoo
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vote_lcapCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Voting_barCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vote_rcap 
Edd'
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vote_lcapCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Voting_barCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vote_rcap 
AuRoRa
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vote_lcapCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Voting_barCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vote_rcap 
Byutza
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vote_lcapCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Voting_barCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vote_rcap 
ice girl
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vote_lcapCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Voting_barCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vote_rcap 
Axel
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vote_lcapCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Voting_barCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vote_rcap 
did
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vote_lcapCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Voting_barCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vote_rcap 
Poison
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vote_lcapCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Voting_barCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vote_rcap 
Molly
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vote_lcapCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Voting_barCe a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vote_rcap 
Parteneri
|
Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 J66j4z | Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 281xac0 | | Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 2ppwvvs | | Intra in lumea-mea | Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 J7yc02 | |

Distribuiţi | 
 

 Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 EmptyDum Dec 13, 2009 7:10 pm

Rezumarea primului mesaj :

De exemplu ce i-am spus la edd' despre ell' k vineri s-a impiedicat si o picat si am ras cu lacrimi Rolling on the floor .
La scoala la voi ce s-a intamplat amuzant(bn inafara de cei cu care sunt in clasa) sau acasa ?
Sus In jos

AutorMesaj

Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Data de inscriere : 03/11/2009

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 EmptyMier Ian 27, 2010 4:01 pm

oh ce pacat.......
azi io cu bee' l medi o zis florea cuvantu ala G...I
si la bee numa nu i-o stat gandu la mate Laughing
Sus In jos
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 EmptyJoi Ian 28, 2010 2:47 pm

na Bee` ii aeriana de felu ei :-j
m'am lovit de o masina
Sus In jos
AuRoRa
AuRoRa
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 568
Bani : 6383
Data de inscriere : 20/09/2009
Varsta : 31
Localizare : sunt in imaginatia tah

Personajul meu
Nume personaj:

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 EmptyLun Feb 01, 2010 8:51 am

mi s-a rupt punga de gunoi in mijlocul strazii in timp c treceam strada si am facut numai minzerie.....in rest nuj affraid
Sus In jos
Sunrise
Sunrise
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1911
Bani : 7901
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 27
Localizare : undeva pe lumea cealalta

Personajul meu
Nume personaj: Abbygail

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 EmptyLun Feb 01, 2010 9:05 am

intr-o zi (si era mai demult , in vacanta de vara , cred) mergeam cu bicicleta cu Alexandra si ... era sa intru sub o dacie rosie (cu numarul LUK ,ma bantuie...) si culmea ca masina statea pe loc.
Sus In jos
https://friendz.forum.st
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 EmptyMier Feb 03, 2010 8:05 pm

aaa batling eyelashes eram in weekend cred sau vacanta nush sg si era zapada batling eyelashes
si am iesit cu bro sa ne dam cu saniutza si pentru prima data in istoria Cadasului [cartieru meu]
nu era nici un prunc pe strada etc.
nush cum m'am urcat pe o masina de era in curte sus pe "acoperis" si m'am dat in jos pe
parbriz si pe capota cand am ajuns am simtit cv ca nah mio intrat
si io linistita am iesit din curte si am plk la o prt cand dintr'o data simt o adiere la fund cand ma uit
pantalonii mei erau rupti ... dah noroc ca nu mo vd nime :-j
Sus In jos
AuRoRa
AuRoRa
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 568
Bani : 6383
Data de inscriere : 20/09/2009
Varsta : 31
Localizare : sunt in imaginatia tah

Personajul meu
Nume personaj:

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 EmptyVin Feb 05, 2010 10:05 am

bah fratilor am alunecat pe gheata nu jtiu dak e haios da e dureros Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 398566
Sus In jos
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 EmptyDum Feb 14, 2010 3:54 pm

Laughing tare
pff faza tare am mers cu nono,ade,ell,si ana la mec
ade sughita si io ma radeam de ea:)) Laughing deci na dak erati si voi acolo cred k erati p jos de ras Laughing
si io am luat sucu de la ell' si cand m-am intors sa i-l dau am inceput sa raghii Laughing) Rolling on the floor) ori cum ne-am distrat sooper tare Laughing
Sus In jos
Sunrise
Sunrise
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1911
Bani : 7901
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 27
Localizare : undeva pe lumea cealalta

Personajul meu
Nume personaj: Abbygail

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 EmptyDum Feb 14, 2010 7:53 pm

mda... ziua in care eram programate sa mergem la cinema sa vedem New Moon , si , cum spunea si Noo' , era prea frumos sa fie adevarat : intr-o zi putem sa megem toate (desi nu e corect spus , pt. ca Thug nu era cu noi) la film si ... filmul se suspendase .
Si ce spunea Bia cu sucul - de fapt , ne luasem amandoua cate un cola si ea si-l bause deja . Eu , ca o "sora" buna am lasat-o sa bea putin dintr-al meu , iar ea era sa imi bea tot sucul . Frumos , nu?
Sus In jos
https://friendz.forum.st
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 EmptyLun Feb 15, 2010 3:34 pm

da stiu ii fff frumos din partea mea Very Happy
da scuze nu prea mai am ce povesti p aci Tongue
Sus In jos
P-şi-mai-multe
P-şi-mai-multe
New Guy
New Guy

Numarul mesajelor : 20
Bani : 5327
Data de inscriere : 23/03/2010

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 EmptyJoi Mar 25, 2010 8:45 pm

Pai am avut ora libera
si l-am provocat pe colegu sa faca streaptease pe catedra.
Si omu` chiar m-a luat in serios. s-a urcat pe catedra, a inceput sa danseze si si-a dat pantalonii jos.
Apoi a venit directoarea si a inceput sa strige sa nu mai tropaim si sa ne dam jos de pe geam si ne-a stricat toata distractia (Straight face
Sus In jos

Continut sponsorizat



Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).   Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)). - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 

Ce a fost azi amuzant la scoala sau in timpul zilei? Spunene si noua k sa putem rade :)).

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
friendz :: Cutiuta cu surprize :: Cafenea-