ce parere avem despre membri???? Hitskin_logo Hitskin.com

Aceasta este o previzualizare a unei teme de pe site-ul Hitskin.com
Instaleaza o temaInapoi la fisa temei

friendz
Bine ai venit pe friendz , speram ca te vei distra , si cel mai bine vei putea face asat daca te inregistrezi sau conectezi .
Ce ma astepti?
friendz
Bine ai venit pe friendz , speram ca te vei distra , si cel mai bine vei putea face asat daca te inregistrezi sau conectezi .
Ce ma astepti?
friendz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

friendz


 
AcasaPortalJocuriUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
         Revista Friendz e din nou in picioare! Daca orice membru vrea sa participe cu sfaturi, idei, articole, il asteptam. ce parere avem despre membri???? Uploadb

Forumul RPG
Forumul RPG va fi in curand pus in functiune! Vrei sa se mai adauge ceva? Ai vreo nemultumire? ce parere avem despre membri???? Uploadb
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Panou de control
Profilul tau
Informatii
Preferinte
Semnatura
Avatar
Social
Lista de prieteni si lista userilor ignorati
Membrii forumului
Grupuri de utilizatori
Mesaje private
Mesaje primite
Mesaje trimise
Subiecte monitorizate
Subiecte monitorizate

ShoutMix chat widget
Ultimele subiecte
» Revista
ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeSam Aug 06, 2011 9:29 pm Scris de Daiana

» Propuneri
ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeLun Iun 20, 2011 1:25 pm Scris de roxycamy

» Forumul RPG
ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeDum Iun 19, 2011 11:42 am Scris de Sunrise

» Paranormal
ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeDum Iun 19, 2011 11:31 am Scris de Sunrise

» ce dulciuri preferati?
ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 5:50 pm Scris de roxycamy

» Schimbari pe forum
ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeDum Oct 17, 2010 3:27 pm Scris de Dobby-san

» Carti
ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeDum Oct 03, 2010 5:50 am Scris de Sunrise

» introducing myself :))
ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeMier Sept 29, 2010 2:58 pm Scris de Dobby-san

» genul de muzica preferat?
ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeMier Sept 29, 2010 2:09 pm Scris de ralu'balu

Top postatori
Sunrise
ce parere avem despre membri???? Vote_lcap1ce parere avem despre membri???? Voting_bar1ce parere avem despre membri???? Vote_rcap1 
nonoo
ce parere avem despre membri???? Vote_lcap1ce parere avem despre membri???? Voting_bar1ce parere avem despre membri???? Vote_rcap1 
Edd'
ce parere avem despre membri???? Vote_lcap1ce parere avem despre membri???? Voting_bar1ce parere avem despre membri???? Vote_rcap1 
AuRoRa
ce parere avem despre membri???? Vote_lcap1ce parere avem despre membri???? Voting_bar1ce parere avem despre membri???? Vote_rcap1 
Byutza
ce parere avem despre membri???? Vote_lcap1ce parere avem despre membri???? Voting_bar1ce parere avem despre membri???? Vote_rcap1 
ice girl
ce parere avem despre membri???? Vote_lcap1ce parere avem despre membri???? Voting_bar1ce parere avem despre membri???? Vote_rcap1 
Axel
ce parere avem despre membri???? Vote_lcap1ce parere avem despre membri???? Voting_bar1ce parere avem despre membri???? Vote_rcap1 
did
ce parere avem despre membri???? Vote_lcap1ce parere avem despre membri???? Voting_bar1ce parere avem despre membri???? Vote_rcap1 
Poison
ce parere avem despre membri???? Vote_lcap1ce parere avem despre membri???? Voting_bar1ce parere avem despre membri???? Vote_rcap1 
Molly
ce parere avem despre membri???? Vote_lcap1ce parere avem despre membri???? Voting_bar1ce parere avem despre membri???? Vote_rcap1 
Parteneri
|
ce parere avem despre membri???? J66j4z | ce parere avem despre membri???? 281xac0 | | ce parere avem despre membri???? 2ppwvvs | | Intra in lumea-mea | ce parere avem despre membri???? J7yc02 | |

Distribuiţi | 
 

 ce parere avem despre membri????

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
AuRoRa
AuRoRa
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 568
Bani : 6383
Data de inscriere : 20/09/2009
Varsta : 31
Localizare : sunt in imaginatia tah

Personajul meu
Nume personaj:

ce parere avem despre membri???? Vide
MesajSubiect: ce parere avem despre membri????   ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeSam Oct 24, 2009 3:02 pm

de exp...sa descriem cum vedem noi membrii de pe forum???ex:de treaba,buni,rai...etc...




eo sincer nu stiu cum sunteti voi....la prima vedere NiCe restul voi vedea pe parcurs Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator


ce parere avem despre membri???? Vide
MesajSubiect: Re: ce parere avem despre membri????   ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeSam Oct 24, 2009 8:54 pm

Devilish
da mie imi plk d voi nik de comentat
Smug
Sus In jos
Ade
Ade
Member
Member

Numarul mesajelor : 86
Bani : 5582
Data de inscriere : 04/11/2009

ce parere avem despre membri???? Vide
MesajSubiect: Re: ce parere avem despre membri????   ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeMier Noi 11, 2009 11:37 am

si mie imi place k va cunosc si stiu multe despre voi Tongue >:d<
Sus In jos
nonoo
nonoo
Global Moderator
Global Moderator

Numarul mesajelor : 727
Bani : 5964
Data de inscriere : 01/09/2009
Varsta : 114
Localizare : la satana(mam mutat)

ce parere avem despre membri???? Vide
MesajSubiect: Re: ce parere avem despre membri????   ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeMier Noi 11, 2009 1:57 pm

super Wink
mrg nui cunosc pe toti da sper ca o sa ii cunosc dupa ceva timp Wink
Sus In jos
http://little-punkeritza2000.hi5.com
Anonymous
Vizitato
Vizitator


ce parere avem despre membri???? Vide
MesajSubiect: Re: ce parere avem despre membri????   ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeMier Noi 11, 2009 4:50 pm

na eu din cate am vd si prin spusele voastree
suntetzi destul de okee Lovestruck
Sus In jos
nonoo
nonoo
Global Moderator
Global Moderator

Numarul mesajelor : 727
Bani : 5964
Data de inscriere : 01/09/2009
Varsta : 114
Localizare : la satana(mam mutat)

ce parere avem despre membri???? Vide
MesajSubiect: Re: ce parere avem despre membri????   ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeSam Noi 14, 2009 10:18 pm

okee Laughing auzo pe a mea Laughing
thug Lovestruck beibi Lovestruck
Sus In jos
http://little-punkeritza2000.hi5.com
Sunrise
Sunrise
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1911
Bani : 7901
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 27
Localizare : undeva pe lumea cealalta

Personajul meu
Nume personaj: Abbygail

ce parere avem despre membri???? Vide
MesajSubiect: Re: ce parere avem despre membri????   ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeDum Noi 15, 2009 11:46 am

mie imi plac mult membrii (cum sa nu imi placa? ii iubesc pentru ca s-au inregistrat)
Sus In jos
https://friendz.forum.st
Anonymous
Vizitato
Vizitator


ce parere avem despre membri???? Vide
MesajSubiect: Re: ce parere avem despre membri????   ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeDum Noi 15, 2009 1:52 pm

aaa deci numa pt asta
na bine ell' te tzin eu minte [-(

si bebiii junior si io te besk Lovestruck
Sus In jos
Sunrise
Sunrise
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1911
Bani : 7901
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 27
Localizare : undeva pe lumea cealalta

Personajul meu
Nume personaj: Abbygail

ce parere avem despre membri???? Vide
MesajSubiect: Re: ce parere avem despre membri????   ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeDum Noi 15, 2009 6:38 pm

bun ... sa imi aranjez putin prima replica ... va iubesc pentru ca v-ati inregistrat si pe langa asta , cred ca sunteti niste persoane minunate , din tot ce ati postat am realizat ca avem persoane vesele , care isi traiesc cat de bine pot viata , cu toate problemele pe care le aduce varsta
Sus In jos
https://friendz.forum.st
Anonymous
Vizitato
Vizitator


ce parere avem despre membri???? Vide
MesajSubiect: Re: ce parere avem despre membri????   ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeLun Noi 16, 2009 1:22 pm

waaaa =p~ ce mirific
frumosc citat batling eyelashes
Sus In jos
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

ce parere avem despre membri???? Vide
MesajSubiect: Re: ce parere avem despre membri????   ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeLun Noi 16, 2009 3:45 pm

nu te lua de varstra mea.....nu ii cunosc pe toti......ii cunosc numa p colegii mei de clasa si p rietena lu ell' aia....Alezandra........cred....am intalnit-o la ziua ei..............da si am picat....... si no multe chestii kre ma fac sa rad knd ma gandesc la ce prostii am facut knd eram mai mica.........Very Happy..............Smile............Laughing.........Rolling on the floor
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator


ce parere avem despre membri???? Vide
MesajSubiect: Re: ce parere avem despre membri????   ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeLun Noi 16, 2009 7:14 pm

da Rolling on the floor
copilariee Lovestruck
Sus In jos
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

ce parere avem despre membri???? Vide
MesajSubiect: Re: ce parere avem despre membri????   ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeSam Noi 28, 2009 4:21 pm

aaaa nu stiu :-? inca nu ii cunosc
dar pe baby,ell',nono le cunosc
si is calumea batling eyelashes
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator


ce parere avem despre membri???? Vide
MesajSubiect: Re: ce parere avem despre membri????   ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeDum Noi 29, 2009 8:20 pm

da euu Laughing)
tare totzii Lovestruck
Sus In jos
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

ce parere avem despre membri???? Vide
MesajSubiect: Re: ce parere avem despre membri????   ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeLun Noi 30, 2009 8:35 pm

da numa tu si persoana ta incapeti pe usa
gras`o Rolling on the floor
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator


ce parere avem despre membri???? Vide
MesajSubiect: Re: ce parere avem despre membri????   ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeLun Noi 30, 2009 9:19 pm

thu vb cu 90 de kg a tale Rolling on the floor
Sus In jos
Sunrise
Sunrise
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1911
Bani : 7901
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 27
Localizare : undeva pe lumea cealalta

Personajul meu
Nume personaj: Abbygail

ce parere avem despre membri???? Vide
MesajSubiect: Re: ce parere avem despre membri????   ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeMar Dec 01, 2009 7:22 am

Edd' a scris:
aaaa nu stiu :-? inca nu ii cunosc
dar pe baby,ell',nono le cunosc
si is calumea batling eyelashes

scuze , Edd' noi nu ne cunostem personal inca (din cate stiu eu)
Sus In jos
https://friendz.forum.st
nonoo
nonoo
Global Moderator
Global Moderator

Numarul mesajelor : 727
Bani : 5964
Data de inscriere : 01/09/2009
Varsta : 114
Localizare : la satana(mam mutat)

ce parere avem despre membri???? Vide
MesajSubiect: Re: ce parere avem despre membri????   ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeJoi Dec 03, 2009 12:42 pm

vad ca s-au inregistrat mai multi membrii acuma si na nam avut conflicte cu ei pana acuma si sper sa nici nu am batling eyelashes
is bunibuni toti Smug
afro
Sus In jos
http://little-punkeritza2000.hi5.com
Anonymous
Vizitato
Vizitator


ce parere avem despre membri???? Vide
MesajSubiect: Re: ce parere avem despre membri????   ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeJoi Dec 03, 2009 2:41 pm

is bunoci Lovestruck Rolling on the floor
Sus In jos
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

ce parere avem despre membri???? Vide
MesajSubiect: Re: ce parere avem despre membri????   ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeVin Dec 11, 2009 5:28 pm

Sunrise a scris:
Edd' a scris:
aaaa nu stiu :-? inca nu ii cunosc
dar pe baby,ell',nono le cunosc
si is calumea batling eyelashes

scuze , Edd' noi nu ne cunostem personal inca (din cate stiu eu)

aa eu te cunosc pe tine si din spuse,poze si ne'am si intalnit o data;Wink
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator


ce parere avem despre membri???? Vide
MesajSubiect: Re: ce parere avem despre membri????   ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeVin Dec 11, 2009 5:50 pm

da ?:O
si mie nu mi'ai zis? :O
a da stai ca mi'ai zis Laughing
Sus In jos
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

ce parere avem despre membri???? Vide
MesajSubiect: Re: ce parere avem despre membri????   ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeSam Dec 12, 2009 9:57 am

na bine mai are rost cu tine? batling eyelashes
Sus In jos
Sunrise
Sunrise
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1911
Bani : 7901
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 27
Localizare : undeva pe lumea cealalta

Personajul meu
Nume personaj: Abbygail

ce parere avem despre membri???? Vide
MesajSubiect: Re: ce parere avem despre membri????   ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 5:24 pm

Edd' draga , cand ne-am intalnit noi ? Sau nu stiu eu ? ... ma gandesc ca Bee' ti-a spus multe despre mine , si stiu ca am vorbit pe mess , dar ti-as fi recunoscatoare daca mi-ai spune si mie cand ne-am intalnit
Sus In jos
https://friendz.forum.st
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

ce parere avem despre membri???? Vide
MesajSubiect: Re: ce parere avem despre membri????   ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeMier Dec 16, 2009 3:13 pm

apai da ne'am intalnit mai demult :-?
intr'o zi cred si am trecut pe langa tine am vrut sa ma bag in seama cu tine
dar nu am fost sigur ca erai tu batling eyelashes
asa si eram cu gluga pe cap deci nu cred c mai recunoscut batling eyelashes
Sus In jos
Sunrise
Sunrise
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1911
Bani : 7901
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 27
Localizare : undeva pe lumea cealalta

Personajul meu
Nume personaj: Abbygail

ce parere avem despre membri???? Vide
MesajSubiect: Re: ce parere avem despre membri????   ce parere avem despre membri???? Icon_minitimeMier Dec 16, 2009 5:33 pm

aha .. ok , incepuse sa ma sperie faptul ca tu spui ca ne-am intalnit , ma ingrijoram degeaba ca am Alzheimer sau cum o fi , cu amnezia mea cu tot
Sus In jos
https://friendz.forum.st

Continut sponsorizat



ce parere avem despre membri???? Vide
MesajSubiect: Re: ce parere avem despre membri????   ce parere avem despre membri???? Icon_minitime

Sus In jos
 

ce parere avem despre membri????

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
friendz :: Cutiuta cu surprize :: Cafenea-