Vacanta de vara Hitskin_logo Hitskin.com

Aceasta este o previzualizare a unei teme de pe site-ul Hitskin.com
Instaleaza o temaInapoi la fisa temei

friendz
Bine ai venit pe friendz , speram ca te vei distra , si cel mai bine vei putea face asat daca te inregistrezi sau conectezi .
Ce ma astepti?
friendz
Bine ai venit pe friendz , speram ca te vei distra , si cel mai bine vei putea face asat daca te inregistrezi sau conectezi .
Ce ma astepti?
friendz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

friendz


 
AcasaPortalJocuriUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
         Revista Friendz e din nou in picioare! Daca orice membru vrea sa participe cu sfaturi, idei, articole, il asteptam. Vacanta de vara Uploadb

Forumul RPG
Forumul RPG va fi in curand pus in functiune! Vrei sa se mai adauge ceva? Ai vreo nemultumire? Vacanta de vara Uploadb
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Panou de control
Profilul tau
Informatii
Preferinte
Semnatura
Avatar
Social
Lista de prieteni si lista userilor ignorati
Membrii forumului
Grupuri de utilizatori
Mesaje private
Mesaje primite
Mesaje trimise
Subiecte monitorizate
Subiecte monitorizate

ShoutMix chat widget
Ultimele subiecte
» Revista
Vacanta de vara Icon_minitimeSam Aug 06, 2011 9:29 pm Scris de Daiana

» Propuneri
Vacanta de vara Icon_minitimeLun Iun 20, 2011 1:25 pm Scris de roxycamy

» Forumul RPG
Vacanta de vara Icon_minitimeDum Iun 19, 2011 11:42 am Scris de Sunrise

» Paranormal
Vacanta de vara Icon_minitimeDum Iun 19, 2011 11:31 am Scris de Sunrise

» ce dulciuri preferati?
Vacanta de vara Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 5:50 pm Scris de roxycamy

» Schimbari pe forum
Vacanta de vara Icon_minitimeDum Oct 17, 2010 3:27 pm Scris de Dobby-san

» Carti
Vacanta de vara Icon_minitimeDum Oct 03, 2010 5:50 am Scris de Sunrise

» introducing myself :))
Vacanta de vara Icon_minitimeMier Sept 29, 2010 2:58 pm Scris de Dobby-san

» genul de muzica preferat?
Vacanta de vara Icon_minitimeMier Sept 29, 2010 2:09 pm Scris de ralu'balu

Top postatori
Sunrise
Vacanta de vara I_vote_lcapVacanta de vara I_voting_barVacanta de vara I_vote_rcap 
nonoo
Vacanta de vara I_vote_lcapVacanta de vara I_voting_barVacanta de vara I_vote_rcap 
Edd'
Vacanta de vara I_vote_lcapVacanta de vara I_voting_barVacanta de vara I_vote_rcap 
AuRoRa
Vacanta de vara I_vote_lcapVacanta de vara I_voting_barVacanta de vara I_vote_rcap 
Byutza
Vacanta de vara I_vote_lcapVacanta de vara I_voting_barVacanta de vara I_vote_rcap 
ice girl
Vacanta de vara I_vote_lcapVacanta de vara I_voting_barVacanta de vara I_vote_rcap 
Axel
Vacanta de vara I_vote_lcapVacanta de vara I_voting_barVacanta de vara I_vote_rcap 
did
Vacanta de vara I_vote_lcapVacanta de vara I_voting_barVacanta de vara I_vote_rcap 
Poison
Vacanta de vara I_vote_lcapVacanta de vara I_voting_barVacanta de vara I_vote_rcap 
Molly
Vacanta de vara I_vote_lcapVacanta de vara I_voting_barVacanta de vara I_vote_rcap 
Parteneri
|
Vacanta de vara J66j4z | Vacanta de vara 281xac0 | | Vacanta de vara 2ppwvvs | | Intra in lumea-mea | Vacanta de vara J7yc02 | |

Distribuiţi | 
 

 Vacanta de vara

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Sunrise
Sunrise
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1911
Bani : 7901
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 27
Localizare : undeva pe lumea cealalta

Personajul meu
Nume personaj: Abbygail

Vacanta de vara Vide
MesajSubiect: Vacanta de vara   Vacanta de vara Icon_minitimeSam Iun 26, 2010 7:31 am

Vacanta de vara a inceput (Dupa calendar) de doua saptamani. Cum nu s-a facut nici un topic pe subiectul asta, ma gandeam sa il fac eu. Deci... Cand a inceput de fapt vacanta la scoala voastra, ce ati facut pana acum in vacanta si ce aveti planificat in continuare?
Sus In jos
https://friendz.forum.st
roxycamy
roxycamy
New Guy
New Guy

Numarul mesajelor : 28
Bani : 5232
Data de inscriere : 22/06/2010
Localizare : printre forumuri^^

Vacanta de vara Vide
MesajSubiect: Re: Vacanta de vara   Vacanta de vara Icon_minitimeSam Iun 26, 2010 9:23 am

Smile Pot sa zic ca de fapt de acum am vacanta de vara(de fapt nu chiar mai am un exam mare de trecut and that's all folks.).acum 2 saptamani aveam examene^^
De planificat am doar niste iesirii cu,colegii la un gratar ,la un scaldat..asta daca ar tinea vremea si sa imi gasesc ceva de lucru,pe criza asta,cam greu,dar in fine o sa ma distrez cat pot de mult.Bye!
Sus In jos
http://www.anime-freaks.eu
Molly
Molly
Almost Friend
Almost Friend

Numarul mesajelor : 102
Bani : 5480
Data de inscriere : 12/10/2009

Vacanta de vara Vide
MesajSubiect: Re: Vacanta de vara   Vacanta de vara Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 1:55 pm

Noi am terminat cu scoala miercurea, deci ultimele doua zile nu le-am mai facut Vacanta de vara 398566 . Toata vacanta pana acum am stat acasa in mare. Am intrat pe forumuri si altele. In zilele frumoase am fost la strand si am mai iesit cu prietenii. Si de acum incolo... cred ca o sa fac ce am facut si pana acum.
Sus In jos
Sunrise
Sunrise
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1911
Bani : 7901
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 27
Localizare : undeva pe lumea cealalta

Personajul meu
Nume personaj: Abbygail

Vacanta de vara Vide
MesajSubiect: Re: Vacanta de vara   Vacanta de vara Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 2:41 pm

Noi (generala 4 din Arad) am luat vacanta joia. Adica... miercurea am aranjat clasele la a opta si am avut un fel de petrecre (la care nu am participat pentru ca aranjam aVIII-a C) si joi am avut premierea. Si pana acum nu am facut prea multe: somn, mancat, calculator, invatat pentru concurs si cam atat. O sa merg la bunici in curand si prin iulie plec la Brasov la concursul "Memoria holocaustului". in rest altceva nu am planificat. poate inca o excursie la bunici...
Sus In jos
https://friendz.forum.st
Poison
Poison
Almost Friend
Almost Friend

Numarul mesajelor : 139
Bani : 5626
Data de inscriere : 11/09/2009
Localizare : Langa Nick

Vacanta de vara Vide
MesajSubiect: Re: Vacanta de vara   Vacanta de vara Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 8:57 pm

Pai merg in Olanda si in Franta .
Sper sa fie super . Mai am si eu timp sa intru pe aici .
Sus In jos
http://allgirls.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat



Vacanta de vara Vide
MesajSubiect: Re: Vacanta de vara   Vacanta de vara Icon_minitime

Sus In jos
 

Vacanta de vara

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
friendz :: Cutiuta cu surprize :: Cafenea-