<:Poreclele tale :> - Pagina 2 Hitskin_logo Hitskin.com

Aceasta este o previzualizare a unei teme de pe site-ul Hitskin.com
Instaleaza o temaInapoi la fisa temei

friendz
Bine ai venit pe friendz , speram ca te vei distra , si cel mai bine vei putea face asat daca te inregistrezi sau conectezi .
Ce ma astepti?
friendz
Bine ai venit pe friendz , speram ca te vei distra , si cel mai bine vei putea face asat daca te inregistrezi sau conectezi .
Ce ma astepti?
friendz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

friendz


 
AcasaPortalJocuriUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
         Revista Friendz e din nou in picioare! Daca orice membru vrea sa participe cu sfaturi, idei, articole, il asteptam. <:Poreclele tale :> - Pagina 2 Uploadb

Forumul RPG
Forumul RPG va fi in curand pus in functiune! Vrei sa se mai adauge ceva? Ai vreo nemultumire? <:Poreclele tale :> - Pagina 2 Uploadb
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Panou de control
Profilul tau
Informatii
Preferinte
Semnatura
Avatar
Social
Lista de prieteni si lista userilor ignorati
Membrii forumului
Grupuri de utilizatori
Mesaje private
Mesaje primite
Mesaje trimise
Subiecte monitorizate
Subiecte monitorizate

ShoutMix chat widget
Ultimele subiecte
» Revista
<:Poreclele tale :> - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 06, 2011 9:29 pm Scris de Daiana

» Propuneri
<:Poreclele tale :> - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 20, 2011 1:25 pm Scris de roxycamy

» Forumul RPG
<:Poreclele tale :> - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 19, 2011 11:42 am Scris de Sunrise

» Paranormal
<:Poreclele tale :> - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 19, 2011 11:31 am Scris de Sunrise

» ce dulciuri preferati?
<:Poreclele tale :> - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 5:50 pm Scris de roxycamy

» Schimbari pe forum
<:Poreclele tale :> - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 17, 2010 3:27 pm Scris de Dobby-san

» Carti
<:Poreclele tale :> - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 03, 2010 5:50 am Scris de Sunrise

» introducing myself :))
<:Poreclele tale :> - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 29, 2010 2:58 pm Scris de Dobby-san

» genul de muzica preferat?
<:Poreclele tale :> - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 29, 2010 2:09 pm Scris de ralu'balu

Top postatori
Sunrise
<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_vote_lcap<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_voting_bar<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_vote_rcap 
nonoo
<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_vote_lcap<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_voting_bar<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_vote_rcap 
Edd'
<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_vote_lcap<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_voting_bar<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_vote_rcap 
AuRoRa
<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_vote_lcap<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_voting_bar<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_vote_rcap 
Byutza
<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_vote_lcap<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_voting_bar<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_vote_rcap 
ice girl
<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_vote_lcap<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_voting_bar<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_vote_rcap 
Axel
<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_vote_lcap<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_voting_bar<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_vote_rcap 
did
<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_vote_lcap<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_voting_bar<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_vote_rcap 
Poison
<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_vote_lcap<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_voting_bar<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_vote_rcap 
Molly
<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_vote_lcap<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_voting_bar<:Poreclele tale :> - Pagina 2 I_vote_rcap 
Parteneri
|
<:Poreclele tale :> - Pagina 2 J66j4z | <:Poreclele tale :> - Pagina 2 281xac0 | | <:Poreclele tale :> - Pagina 2 2ppwvvs | | Intra in lumea-mea | <:Poreclele tale :> - Pagina 2 J7yc02 | |

Distribuiţi | 
 

 <:Poreclele tale :>

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

<:Poreclele tale :> - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: <:Poreclele tale :>   <:Poreclele tale :> - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 16, 2009 3:12 pm

Rezumarea primului mesaj :

deci cred k ati inteles toti titlu
deci scrietiva aici poreclele



p mn ma cheama Bianca
si de la numele meu o venit muulte porecle cum ar fi Byutza,bibi,bii' bia (cum mi se zice la sc)
GPS porecla pusa de alina si multe altele Very Happy
Sus In jos

AutorMesaj

Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Data de inscriere : 03/11/2009

<:Poreclele tale :> - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: <:Poreclele tale :>   <:Poreclele tale :> - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 08, 2010 6:32 pm

Laughing
total ii faina
Sus In jos
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

<:Poreclele tale :> - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: <:Poreclele tale :>   <:Poreclele tale :> - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 09, 2010 12:13 pm

da mirifica si cand iti zice cineva asa si + te ciufuleste
sa vezi ce fain ii
Sus In jos
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

<:Poreclele tale :> - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: <:Poreclele tale :>   <:Poreclele tale :> - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 09, 2010 3:01 pm

ohhhh oribil
scuze Laughing
Sus In jos
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

<:Poreclele tale :> - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: <:Poreclele tale :>   <:Poreclele tale :> - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 09, 2010 6:31 pm

da si incepe sa rada isteric :-w
imi vine sa ii dau in cap ...dar are noroc ca nu o pot lovi
nici la 3 m sa ma apropii de ea cand is nervos
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator


<:Poreclele tale :> - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: <:Poreclele tale :>   <:Poreclele tale :> - Pagina 2 Icon_minitimeLun Ian 11, 2010 3:05 pm

deci daca va zic=)))
bubustiuca Rolling on the floor)
ii d la tatameo Rolling on the floor
Sus In jos
AuRoRa
AuRoRa
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 568
Bani : 6383
Data de inscriere : 20/09/2009
Varsta : 31
Localizare : sunt in imaginatia tah

Personajul meu
Nume personaj:

<:Poreclele tale :> - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: <:Poreclele tale :>   <:Poreclele tale :> - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 14, 2010 2:58 pm

zozo zuzu zuza zuzy zyz xoxo bobo horror etc etc etc detalii detalii detalii..............
Sus In jos
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

<:Poreclele tale :> - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: <:Poreclele tale :>   <:Poreclele tale :> - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 14, 2010 4:39 pm

Laughing nu ai mai trecut de mult p forumz aurora
Sus In jos
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

<:Poreclele tale :> - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: <:Poreclele tale :>   <:Poreclele tale :> - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 20, 2010 4:14 pm

carnat Straight face
Sus In jos
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

<:Poreclele tale :> - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: <:Poreclele tale :>   <:Poreclele tale :> - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 27, 2010 3:57 pm

sek vineri bee mi-oscris p mana bii:x
Very Happy da deci bee tre' sa imi cauti alta porecla
Sus In jos
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

<:Poreclele tale :> - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: <:Poreclele tale :>   <:Poreclele tale :> - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 2:50 pm

bibi blocksberg
gata ti'am gasit eu batling eyelashes
Sus In jos
Sunrise
Sunrise
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1911
Bani : 7901
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 27
Localizare : undeva pe lumea cealalta

Personajul meu
Nume personaj: Abbygail

<:Poreclele tale :> - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: <:Poreclele tale :>   <:Poreclele tale :> - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 29, 2010 5:24 pm

oo Edd' asta e veche , de cand eram eu si Bii' in clasa a cincea . Era sa mi-o iau . Na , Bia , nu iti mai spun Bibi de vreo dai ani , poti macar sa imi spui multzam
Sus In jos
https://friendz.forum.st
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

<:Poreclele tale :> - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: <:Poreclele tale :>   <:Poreclele tale :> - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 30, 2010 8:51 am

na ce pot sa fac parere
Sus In jos
AuRoRa
AuRoRa
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 568
Bani : 6383
Data de inscriere : 20/09/2009
Varsta : 31
Localizare : sunt in imaginatia tah

Personajul meu
Nume personaj:

<:Poreclele tale :> - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: <:Poreclele tale :>   <:Poreclele tale :> - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 9:46 am

nuj fratilor am multe k nici nu le tin minte dar ma obisnuieasc cu ele <:Poreclele tale :> - Pagina 2 626443
Sus In jos
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

<:Poreclele tale :> - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: <:Poreclele tale :>   <:Poreclele tale :> - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 14, 2010 3:30 pm

da ms edd' mi se zicea in 1-4 asa Laughing
si eram nervoasa Angry
Sus In jos
P-şi-mai-multe
P-şi-mai-multe
New Guy
New Guy

Numarul mesajelor : 20
Bani : 5327
Data de inscriere : 23/03/2010

<:Poreclele tale :> - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: <:Poreclele tale :>   <:Poreclele tale :> - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 24, 2010 8:10 pm

Pennny/ Pen`./ P. si mai multe/
Sus In jos

Continut sponsorizat



<:Poreclele tale :> - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: <:Poreclele tale :>   <:Poreclele tale :> - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 

<:Poreclele tale :>

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
friendz :: Cutiuta cu surprize :: Cafenea-