Intalniri intre prieteni (Friendz) Hitskin_logo Hitskin.com

Aceasta este o previzualizare a unei teme de pe site-ul Hitskin.com
Instaleaza o temaInapoi la fisa temei

friendz
Bine ai venit pe friendz , speram ca te vei distra , si cel mai bine vei putea face asat daca te inregistrezi sau conectezi .
Ce ma astepti?
friendz
Bine ai venit pe friendz , speram ca te vei distra , si cel mai bine vei putea face asat daca te inregistrezi sau conectezi .
Ce ma astepti?
friendz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

friendz


 
AcasaPortalJocuriUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
         Revista Friendz e din nou in picioare! Daca orice membru vrea sa participe cu sfaturi, idei, articole, il asteptam. Intalniri intre prieteni (Friendz) Uploadb

Forumul RPG
Forumul RPG va fi in curand pus in functiune! Vrei sa se mai adauge ceva? Ai vreo nemultumire? Intalniri intre prieteni (Friendz) Uploadb
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Panou de control
Profilul tau
Informatii
Preferinte
Semnatura
Avatar
Social
Lista de prieteni si lista userilor ignorati
Membrii forumului
Grupuri de utilizatori
Mesaje private
Mesaje primite
Mesaje trimise
Subiecte monitorizate
Subiecte monitorizate

ShoutMix chat widget
Ultimele subiecte
» Revista
Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeSam Aug 06, 2011 9:29 pm Scris de Daiana

» Propuneri
Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeLun Iun 20, 2011 1:25 pm Scris de roxycamy

» Forumul RPG
Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeDum Iun 19, 2011 11:42 am Scris de Sunrise

» Paranormal
Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeDum Iun 19, 2011 11:31 am Scris de Sunrise

» ce dulciuri preferati?
Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 5:50 pm Scris de roxycamy

» Schimbari pe forum
Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeDum Oct 17, 2010 3:27 pm Scris de Dobby-san

» Carti
Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeDum Oct 03, 2010 5:50 am Scris de Sunrise

» introducing myself :))
Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeMier Sept 29, 2010 2:58 pm Scris de Dobby-san

» genul de muzica preferat?
Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeMier Sept 29, 2010 2:09 pm Scris de ralu'balu

Top postatori
Sunrise
Intalniri intre prieteni (Friendz) Vote_lcap1Intalniri intre prieteni (Friendz) Voting_bar1Intalniri intre prieteni (Friendz) Vote_rcap1 
nonoo
Intalniri intre prieteni (Friendz) Vote_lcap1Intalniri intre prieteni (Friendz) Voting_bar1Intalniri intre prieteni (Friendz) Vote_rcap1 
Edd'
Intalniri intre prieteni (Friendz) Vote_lcap1Intalniri intre prieteni (Friendz) Voting_bar1Intalniri intre prieteni (Friendz) Vote_rcap1 
AuRoRa
Intalniri intre prieteni (Friendz) Vote_lcap1Intalniri intre prieteni (Friendz) Voting_bar1Intalniri intre prieteni (Friendz) Vote_rcap1 
Byutza
Intalniri intre prieteni (Friendz) Vote_lcap1Intalniri intre prieteni (Friendz) Voting_bar1Intalniri intre prieteni (Friendz) Vote_rcap1 
ice girl
Intalniri intre prieteni (Friendz) Vote_lcap1Intalniri intre prieteni (Friendz) Voting_bar1Intalniri intre prieteni (Friendz) Vote_rcap1 
Axel
Intalniri intre prieteni (Friendz) Vote_lcap1Intalniri intre prieteni (Friendz) Voting_bar1Intalniri intre prieteni (Friendz) Vote_rcap1 
did
Intalniri intre prieteni (Friendz) Vote_lcap1Intalniri intre prieteni (Friendz) Voting_bar1Intalniri intre prieteni (Friendz) Vote_rcap1 
Poison
Intalniri intre prieteni (Friendz) Vote_lcap1Intalniri intre prieteni (Friendz) Voting_bar1Intalniri intre prieteni (Friendz) Vote_rcap1 
Molly
Intalniri intre prieteni (Friendz) Vote_lcap1Intalniri intre prieteni (Friendz) Voting_bar1Intalniri intre prieteni (Friendz) Vote_rcap1 
Parteneri
|
Intalniri intre prieteni (Friendz) J66j4z | Intalniri intre prieteni (Friendz) 281xac0 | | Intalniri intre prieteni (Friendz) 2ppwvvs | | Intra in lumea-mea | Intalniri intre prieteni (Friendz) J7yc02 | |

Distribuiţi | 
 

 Intalniri intre prieteni (Friendz)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Sunrise
Sunrise
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1911
Bani : 7901
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 27
Localizare : undeva pe lumea cealalta

Personajul meu
Nume personaj: Abbygail

Intalniri intre prieteni (Friendz) Vide
MesajSubiect: Intalniri intre prieteni (Friendz)   Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeMar Dec 15, 2009 1:20 pm

Aici puteti programa vreo intalnire de grup cu membrii (spre exemplu , cineva locuieste in Alba , iar un membru are drum pe acolo , o sa discute sa se intalneasca in locul cutare la ora ... intelegeti voi)
de asemenea , se poate discuta despre intalnirile trecute
Spre exemplu , azi am fost la plimbare cu Nonoo , Ade si Anny , si am luat un pahar de vin , si eu - la fel ca geaca mea - mirosim a vin , pentru ca asa e moda , sa se umple paharele , tocmai ca sa versi jumatate din el (pe langa asta , era vierbinte , si acuma nu imi mai simt limba)
Sus In jos
https://friendz.forum.st
Elizabeth
Elizabeth
Member
Member

Numarul mesajelor : 58
Bani : 5471
Data de inscriere : 11/12/2009

Intalniri intre prieteni (Friendz) Vide
MesajSubiect: Re: Intalniri intre prieteni (Friendz)   Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeMar Dec 15, 2009 6:01 pm

Interesanta asta,dar din pacate nu am pe nimeni pe site,daca as avea...In fine,nu am pe nimeni!Sper totusi sa se inscrie si cineva din Ploiesti!
Sus In jos
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

Intalniri intre prieteni (Friendz) Vide
MesajSubiect: Re: Intalniri intre prieteni (Friendz)   Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeMar Dec 15, 2009 7:38 pm

cine vine sambata la patinuar? [bee' mio zis sa va zic ]
batling eyelashes
deci raspundetii ca nu are ce face in casa batling eyelashes
Sus In jos
Sunrise
Sunrise
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1911
Bani : 7901
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 27
Localizare : undeva pe lumea cealalta

Personajul meu
Nume personaj: Abbygail

Intalniri intre prieteni (Friendz) Vide
MesajSubiect: Re: Intalniri intre prieteni (Friendz)   Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeMier Dec 16, 2009 12:22 pm

in primul rand , spune si tu la ce patinoar ca nu ii de pe Luna , poate unii membrii isi inchipuie ca trebuie sa mearga la patinoar in orasul lor ca sa te vada pe tine in Arad . Deci , da , patinoarul din Arad
Si eu as vrea sa vin , dar trebuie sa mai discut cu parintii (si Edd' , sa nu crezi ca m-am suparat pe tine , nici macar sa nu incerci sa citesti propozitia gandindu-te la mine tipand . Era doar un ... sfat)
Sus In jos
https://friendz.forum.st
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

Intalniri intre prieteni (Friendz) Vide
MesajSubiect: Re: Intalniri intre prieteni (Friendz)   Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeMier Dec 16, 2009 3:14 pm

da sfaturi de la ell'
io nu pot k ma duc la tara
imi pare rau da as fi vrut sa merg Sad
Sus In jos
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

Intalniri intre prieteni (Friendz) Vide
MesajSubiect: Re: Intalniri intre prieteni (Friendz)   Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeMier Dec 16, 2009 3:25 pm

ell' draga am inteles oricum de cand am citit primu cuvant
deja imi imaginam cum ma strangi de gat batling eyelashes
dar m'am calmat
Sus In jos
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

Intalniri intre prieteni (Friendz) Vide
MesajSubiect: Re: Intalniri intre prieteni (Friendz)   Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeMier Dec 16, 2009 3:28 pm

edd' sa stii k ell asa imi zice si mie k nu ii suparata
da as vrea sa o vad langa mn cum scoate fum p urechi de suparata ii Laughing)
Sus In jos
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

Intalniri intre prieteni (Friendz) Vide
MesajSubiect: Re: Intalniri intre prieteni (Friendz)   Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeMier Dec 16, 2009 3:46 pm

a deci sa stiu sa fiu pregatit cand ma intalnesc cu ea
sa ma trezesc cu vreun pumn sau cu maxilaru scos batling eyelashes
Sus In jos
Sunrise
Sunrise
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1911
Bani : 7901
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 27
Localizare : undeva pe lumea cealalta

Personajul meu
Nume personaj: Abbygail

Intalniri intre prieteni (Friendz) Vide
MesajSubiect: Re: Intalniri intre prieteni (Friendz)   Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeMier Dec 16, 2009 5:11 pm

nu Edd' , chiar nu ma enervez asa repede , de fapt , cred ca sunt genul de persoana care daca este suparata destul de tare in loc sa imparta pumni , incepe sa planga ... deci , daca ai chef sa ma enervezi , adu niste servetele (ca eu sigur uit)
Sus In jos
https://friendz.forum.st
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

Intalniri intre prieteni (Friendz) Vide
MesajSubiect: Re: Intalniri intre prieteni (Friendz)   Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeJoi Dec 17, 2009 6:10 pm

da u esti uituca de felu tau
cum ne-am intalnit joi la sc si face ell
-nu mai stiu unde ii stilou
trebe sa imi cumpar de la chiosc
Laughing)))))) Rolling on the floor))))))
Sus In jos
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

Intalniri intre prieteni (Friendz) Vide
MesajSubiect: Re: Intalniri intre prieteni (Friendz)   Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeJoi Dec 17, 2009 8:45 pm

a bine deci in loc sa imi aduc alta proteaza
aduc niste servetele
inteles sa traiti !
Sus In jos
Sunrise
Sunrise
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1911
Bani : 7901
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 27
Localizare : undeva pe lumea cealalta

Personajul meu
Nume personaj: Abbygail

Intalniri intre prieteni (Friendz) Vide
MesajSubiect: Re: Intalniri intre prieteni (Friendz)   Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 7:55 am

bunnn ... deci sambata asta la patinuar? eu vin daca are cineva chef sa stea la telefon sa imi explice cum ajung acolo si ... la ce ora?
Sus In jos
https://friendz.forum.st
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

Intalniri intre prieteni (Friendz) Vide
MesajSubiect: Re: Intalniri intre prieteni (Friendz)   Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeSam Dec 19, 2009 7:20 pm

iti spun eu treci podu mare treci de strand
si vezi un gard mare verde si o pancarda si scrie pe ea "patiunuar"
si in fata ii o parcare ii langa subcetate batling eyelashes
Sus In jos
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

Intalniri intre prieteni (Friendz) Vide
MesajSubiect: Re: Intalniri intre prieteni (Friendz)   Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 10:54 am

da da
cik eliza si patinuaru
da deci ell u nu esti cu aradu asa cum nu suntem, nici noi cu livada
da si ell ii langa strand (adik aproape de strand)
Sus In jos
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

Intalniri intre prieteni (Friendz) Vide
MesajSubiect: Re: Intalniri intre prieteni (Friendz)   Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 2:56 pm

asa si eu ce am zis? :-w
Sus In jos
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

Intalniri intre prieteni (Friendz) Vide
MesajSubiect: Re: Intalniri intre prieteni (Friendz)   Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 9:40 am

pai nu asta ai zis si u
pai io am zis ca ii aproape de strand atat Very Happy
Sus In jos
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

Intalniri intre prieteni (Friendz) Vide
MesajSubiect: Re: Intalniri intre prieteni (Friendz)   Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeJoi Ian 07, 2010 3:01 pm

care veniti la patinuar sambata?
adik p vreea asta nush dak s poate patina da na
in orice caz de la 6-8 da mi vb noi
Sus In jos
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

Intalniri intre prieteni (Friendz) Vide
MesajSubiect: Re: Intalniri intre prieteni (Friendz)   Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeJoi Ian 07, 2010 5:21 pm

nush in arad batling eyelashes
Sus In jos
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

Intalniri intre prieteni (Friendz) Vide
MesajSubiect: Re: Intalniri intre prieteni (Friendz)   Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeVin Ian 08, 2010 1:10 pm

na bravo
da ori cum nu mere nime k ii prea cald afar'
Sus In jos
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

Intalniri intre prieteni (Friendz) Vide
MesajSubiect: Re: Intalniri intre prieteni (Friendz)   Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeJoi Ian 21, 2010 3:03 pm

Cine vine la Avatar saptamana asta la mall ?
Timisoara batling eyelashes
Sus In jos
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

Intalniri intre prieteni (Friendz) Vide
MesajSubiect: Re: Intalniri intre prieteni (Friendz)   Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeJoi Ian 21, 2010 7:07 pm

nu pot
am alte planuri
Sus In jos
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

Intalniri intre prieteni (Friendz) Vide
MesajSubiect: Re: Intalniri intre prieteni (Friendz)   Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeVin Ian 22, 2010 9:14 pm

na tu mereu ai alt ceva de facut Straight face
Sus In jos
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

Intalniri intre prieteni (Friendz) Vide
MesajSubiect: Re: Intalniri intre prieteni (Friendz)   Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitimeMar Ian 26, 2010 3:34 pm

nu aveam cu ce sa ajung pana acolo k mamamea nu ma ducea
Sus In jos

Continut sponsorizat



Intalniri intre prieteni (Friendz) Vide
MesajSubiect: Re: Intalniri intre prieteni (Friendz)   Intalniri intre prieteni (Friendz) Icon_minitime

Sus In jos
 

Intalniri intre prieteni (Friendz)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
friendz :: Cutiuta cu surprize :: Cafenea-