Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Hitskin_logo Hitskin.com

Aceasta este o previzualizare a unei teme de pe site-ul Hitskin.com
Instaleaza o temaInapoi la fisa temei

friendz
Bine ai venit pe friendz , speram ca te vei distra , si cel mai bine vei putea face asat daca te inregistrezi sau conectezi .
Ce ma astepti?
friendz
Bine ai venit pe friendz , speram ca te vei distra , si cel mai bine vei putea face asat daca te inregistrezi sau conectezi .
Ce ma astepti?
friendz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

friendz


 
AcasaPortalJocuriUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
         Revista Friendz e din nou in picioare! Daca orice membru vrea sa participe cu sfaturi, idei, articole, il asteptam. Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Uploadb

Forumul RPG
Forumul RPG va fi in curand pus in functiune! Vrei sa se mai adauge ceva? Ai vreo nemultumire? Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Uploadb
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Panou de control
Profilul tau
Informatii
Preferinte
Semnatura
Avatar
Social
Lista de prieteni si lista userilor ignorati
Membrii forumului
Grupuri de utilizatori
Mesaje private
Mesaje primite
Mesaje trimise
Subiecte monitorizate
Subiecte monitorizate

ShoutMix chat widget
Ultimele subiecte
» Revista
Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 06, 2011 9:29 pm Scris de Daiana

» Propuneri
Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 20, 2011 1:25 pm Scris de roxycamy

» Forumul RPG
Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 19, 2011 11:42 am Scris de Sunrise

» Paranormal
Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 19, 2011 11:31 am Scris de Sunrise

» ce dulciuri preferati?
Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 5:50 pm Scris de roxycamy

» Schimbari pe forum
Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 17, 2010 3:27 pm Scris de Dobby-san

» Carti
Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 03, 2010 5:50 am Scris de Sunrise

» introducing myself :))
Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 29, 2010 2:58 pm Scris de Dobby-san

» genul de muzica preferat?
Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 29, 2010 2:09 pm Scris de ralu'balu

Top postatori
Sunrise
Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Vote_lcap1Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Voting_bar1Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Vote_rcap1 
nonoo
Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Vote_lcap1Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Voting_bar1Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Vote_rcap1 
Edd'
Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Vote_lcap1Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Voting_bar1Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Vote_rcap1 
AuRoRa
Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Vote_lcap1Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Voting_bar1Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Vote_rcap1 
Byutza
Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Vote_lcap1Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Voting_bar1Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Vote_rcap1 
ice girl
Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Vote_lcap1Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Voting_bar1Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Vote_rcap1 
Axel
Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Vote_lcap1Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Voting_bar1Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Vote_rcap1 
did
Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Vote_lcap1Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Voting_bar1Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Vote_rcap1 
Poison
Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Vote_lcap1Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Voting_bar1Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Vote_rcap1 
Molly
Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Vote_lcap1Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Voting_bar1Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Vote_rcap1 
Parteneri
|
Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 J66j4z | Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 281xac0 | | Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 2ppwvvs | | Intra in lumea-mea | Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 J7yc02 | |

Distribuiţi | 
 

 Cum reactionati cand luati o nota mica ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Poison
Poison
Almost Friend
Almost Friend

Numarul mesajelor : 139
Bani : 5626
Data de inscriere : 11/09/2009
Localizare : Langa Nick

Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Cum reactionati cand luati o nota mica ?   Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Dec 03, 2009 8:50 am

Rezumarea primului mesaj :

Cum reactzionatzi cand luatzi o nota mica ?
Eu ma intristez da nu prea mult ( e doar o nota ) .
Ma asez pe calc si ascult o mel mai trista cum ar fi Poison Ivy ( Jo Bros ) .
Sus In jos
http://allgirls.forumgratuit.ro

AutorMesaj

Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Data de inscriere : 28/11/2009

Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cum reactionati cand luati o nota mica ?   Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mar 05, 2010 5:49 pm

e grav
Sus In jos
Bella
Bella
New Guy
New Guy

Numarul mesajelor : 14
Bani : 5326
Data de inscriere : 09/03/2010
Varsta : 28

Personajul meu
Nume personaj:

Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cum reactionati cand luati o nota mica ?   Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 09, 2010 7:48 pm

am luat odat' un 4 la romana si pana la urma mio iesit media 9...mare scofala Smile
Sus In jos
http://z10.invisionfree.com/fun_and_more
Axel
Axel
Friend
Friend

Numarul mesajelor : 200
Bani : 5461
Data de inscriere : 03/11/2009
Varsta : 27
Localizare : Nicaeri dar pretutindeni

Personajul meu
Nume personaj: Alexandru

Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cum reactionati cand luati o nota mica ?   Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 13, 2010 11:09 am

daca iau o nota mica...mare scofala e doar o nota si incerc sa imi ridic mediat,atata tot...nu cred ca am plans sau o sa plang vreodata pentru o nota mica:))
Sus In jos
P-şi-mai-multe
P-şi-mai-multe
New Guy
New Guy

Numarul mesajelor : 20
Bani : 5327
Data de inscriere : 23/03/2010

Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cum reactionati cand luati o nota mica ?   Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 23, 2010 9:21 pm

Nu reactionez in nici un fel:-??
si 2, si 10 -> tot note sunt
Sus In jos
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cum reactionati cand luati o nota mica ?   Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mar 25, 2010 3:37 pm

asta am vrut sa vad... ce tot atat doar is niste note
Sus In jos
Hiname
Hiname
Nobody
Nobody

Numarul mesajelor : 8
Bani : 5252
Data de inscriere : 19/05/2010
Varsta : 26
Localizare : In spatele tau dar nu ma poti vedea

Personajul meu
Nume personaj: Hiname

Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cum reactionati cand luati o nota mica ?   Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 2:17 pm

Hmmm...cea mai mica nota pe care am luat-o a fost un 7,dar nu am facut mare caz din asta deoarece nu era pe merit.Mi-am uitat caietul cu tema acasa si profa` mi-a dat 7 in loc de 4 pentru ca am stiut lectia...ehh,eu stiu toate lectiile.Daca as lua un 6 vin acasa cu o mutra de pisica plouata,o duc pe mama de nas cu chestii de genu' ''nu o sa se mai intample sau imi voi mari nota'' ,daca iau 5 ma bat singura cu caietu` in cap caci meritam mai mult,daca iau 4 clar ma sinucid...Ce Dumnezeu,doar nu`s proasta.
Sus In jos
http://anime.algeriaforum.net
ralu'balu
ralu'balu
Nobody
Nobody

Numarul mesajelor : 8
Bani : 5119
Data de inscriere : 29/09/2010

Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cum reactionati cand luati o nota mica ?   Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 29, 2010 1:56 pm

jesus mama da ce destepti sunteti Laughing,glumeam bineinteles
mda..si eu am luat in 5 a 6 a 7 a bla bla numai note buna da fraate din a 8a am bulit-o rau Laughing.3 la chimie 3 la germana 4 la istorie..Rolling on the floor bine reparate cel putin aia de la istorie si germana ca la chimie..sunt hopeless.Cand e sa iau o nota ca astea..initial nu sunt miscata cu nimic na..atat am stiut ..nu e vina nimanui decat a mea..da baai cand stiu ca stiaaam si am luat nota micaa fac urat rau de tot..da..chiar pana la lacrimi Laughing.
Sus In jos

Continut sponsorizat



Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cum reactionati cand luati o nota mica ?   Cum reactionati cand luati o nota mica ? - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 

Cum reactionati cand luati o nota mica ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
friendz :: Cutiuta cu surprize :: Scoala-