copilarie :x - Pagina 2 Hitskin_logo Hitskin.com

Aceasta este o previzualizare a unei teme de pe site-ul Hitskin.com
Instaleaza o temaInapoi la fisa temei

friendz
Bine ai venit pe friendz , speram ca te vei distra , si cel mai bine vei putea face asat daca te inregistrezi sau conectezi .
Ce ma astepti?
friendz
Bine ai venit pe friendz , speram ca te vei distra , si cel mai bine vei putea face asat daca te inregistrezi sau conectezi .
Ce ma astepti?
friendz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

friendz


 
AcasaPortalJocuriUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
         Revista Friendz e din nou in picioare! Daca orice membru vrea sa participe cu sfaturi, idei, articole, il asteptam. copilarie :x - Pagina 2 Uploadb

Forumul RPG
Forumul RPG va fi in curand pus in functiune! Vrei sa se mai adauge ceva? Ai vreo nemultumire? copilarie :x - Pagina 2 Uploadb
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Panou de control
Profilul tau
Informatii
Preferinte
Semnatura
Avatar
Social
Lista de prieteni si lista userilor ignorati
Membrii forumului
Grupuri de utilizatori
Mesaje private
Mesaje primite
Mesaje trimise
Subiecte monitorizate
Subiecte monitorizate

ShoutMix chat widget
Ultimele subiecte
» Revista
copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 06, 2011 9:29 pm Scris de Daiana

» Propuneri
copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 20, 2011 1:25 pm Scris de roxycamy

» Forumul RPG
copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 19, 2011 11:42 am Scris de Sunrise

» Paranormal
copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 19, 2011 11:31 am Scris de Sunrise

» ce dulciuri preferati?
copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 5:50 pm Scris de roxycamy

» Schimbari pe forum
copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 17, 2010 3:27 pm Scris de Dobby-san

» Carti
copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 03, 2010 5:50 am Scris de Sunrise

» introducing myself :))
copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 29, 2010 2:58 pm Scris de Dobby-san

» genul de muzica preferat?
copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 29, 2010 2:09 pm Scris de ralu'balu

Top postatori
Sunrise
copilarie :x - Pagina 2 Vote_lcap1copilarie :x - Pagina 2 Voting_bar1copilarie :x - Pagina 2 Vote_rcap1 
nonoo
copilarie :x - Pagina 2 Vote_lcap1copilarie :x - Pagina 2 Voting_bar1copilarie :x - Pagina 2 Vote_rcap1 
Edd'
copilarie :x - Pagina 2 Vote_lcap1copilarie :x - Pagina 2 Voting_bar1copilarie :x - Pagina 2 Vote_rcap1 
AuRoRa
copilarie :x - Pagina 2 Vote_lcap1copilarie :x - Pagina 2 Voting_bar1copilarie :x - Pagina 2 Vote_rcap1 
Byutza
copilarie :x - Pagina 2 Vote_lcap1copilarie :x - Pagina 2 Voting_bar1copilarie :x - Pagina 2 Vote_rcap1 
ice girl
copilarie :x - Pagina 2 Vote_lcap1copilarie :x - Pagina 2 Voting_bar1copilarie :x - Pagina 2 Vote_rcap1 
Axel
copilarie :x - Pagina 2 Vote_lcap1copilarie :x - Pagina 2 Voting_bar1copilarie :x - Pagina 2 Vote_rcap1 
did
copilarie :x - Pagina 2 Vote_lcap1copilarie :x - Pagina 2 Voting_bar1copilarie :x - Pagina 2 Vote_rcap1 
Poison
copilarie :x - Pagina 2 Vote_lcap1copilarie :x - Pagina 2 Voting_bar1copilarie :x - Pagina 2 Vote_rcap1 
Molly
copilarie :x - Pagina 2 Vote_lcap1copilarie :x - Pagina 2 Voting_bar1copilarie :x - Pagina 2 Vote_rcap1 
Parteneri
|
copilarie :x - Pagina 2 J66j4z | copilarie :x - Pagina 2 281xac0 | | copilarie :x - Pagina 2 2ppwvvs | | Intra in lumea-mea | copilarie :x - Pagina 2 J7yc02 | |

Distribuiţi | 
 

 copilarie :x

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Anonymous
Vizitato
Vizitator


copilarie :x - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: copilarie :x   copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeLun Noi 16, 2009 7:15 pm

Rezumarea primului mesaj :

haaa ce atzi facut cand eratzi mici cele mai tari fazee Laughing
sau p carele tzinetzi minte Lovestruck
Sus In jos

AutorMesaj

Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Data de inscriere : 28/11/2009

copilarie :x - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: copilarie :x   copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 07, 2010 5:14 pm

da Blushing
lasa la vara ne vedem ca trebuie sa o invat si pe a`mea cu rolele Laughing
Sus In jos
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

copilarie :x - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: copilarie :x   copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 09, 2010 10:39 am

da sooper
Laughing abia astept
Sus In jos
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

copilarie :x - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: copilarie :x   copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 09, 2010 12:05 pm

da si eu Blushing
Sus In jos
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

copilarie :x - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: copilarie :x   copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 09, 2010 3:08 pm

Smile)n da nu stii dc astept io
da nici nu trebe tre sa stii ca abia aastept sa ma dus cu skateboard`u
Sus In jos
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

copilarie :x - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: copilarie :x   copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 09, 2010 6:28 pm

eu trebuie sa invat sa dau flicu Laughing
Sus In jos
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

copilarie :x - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: copilarie :x   copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 14, 2010 4:32 pm

Laughing esti total Laughing
Sus In jos
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

copilarie :x - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: copilarie :x   copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 20, 2010 4:23 pm

lasama ca am incercat in casa si am picat in cur si apoi nu stiu cum m'am dus de am ajuns in cap batling eyelashes
Sus In jos
Sunrise
Sunrise
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1911
Bani : 7901
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 27
Localizare : undeva pe lumea cealalta

Personajul meu
Nume personaj: Abbygail

copilarie :x - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: copilarie :x   copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 20, 2010 7:41 pm

si voi discutati aici despre iesitul cu skate-ul si cu rolele? fara mine ? (da' na' , exista "intalniri intre friendz"sau cum ii spune pt. asta)

cand eram eu mica l-am lasat pe unu' si mai mic decat mine sa ma pupe (nu stiu daca pe gura su nu ... sper sa nu , dar oricum aveam 5 ani) si nu stiam de ce rade lumea care trecea pe acolo (bine macar ca in satul in care sta bunica nu sunt prea multi locuitori)
si ... mi-am mai amintit una (tot la bunica parca) am gustat o prajitura ... de nisip
Sus In jos
https://friendz.forum.st
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

copilarie :x - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: copilarie :x   copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 21, 2010 2:40 pm

1. opa ell` si o fost unu asa dulce? Smug
2.o fost buna prajitura?

eu imi aduc aminte cu atata drag vara cand ma jucam in nisip cred
eram :-? nu imi aduc aminte ... si dau sa ma ridic si vine cainele si sare pe mine
si am zburat cu capul in nisip cred ca am mancat atunci cam jumate din tot nisipu
Sus In jos
Sunrise
Sunrise
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1911
Bani : 7901
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 27
Localizare : undeva pe lumea cealalta

Personajul meu
Nume personaj: Abbygail

copilarie :x - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: copilarie :x   copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 21, 2010 8:29 pm

@Edd':
1. Era acum 8 ani , eu am uitat de asta (adica ma chinuiam sa uit) si , la 5 ani nu poti aprecia un sarut
2. Si tu ai gustat nisip , asadar , stii ce gust are

cand aveam vreo 4-5 ani , locuiam cu parintii intr-un sat(adica oras , in cele din urma - acum 2 saptamani -am aflat ca "satul" in care locuiam inainte sa ma mut la Arad era , de fapt un cartier) asa , deci ... atunci am fost cu o matusa si cu inca cateva persoane la cules de ghiocei . Si eu aveam ghetute noi si nu vroiam sa le murdatesc , asa ca , la fiecare balta care aparea pe drum , trebuia sa astept sa ma treaca matusa peste ea . Toate bune si frumoase , culegem ghioceii si ne intoarcem acasa . Pe drum , am luat-o inaintea grupului , cu un baiat . Si ... acum ajung la partea interesanta - si trece el peste o fantana (era o bucata de pamant deasupra ei pe car a trecut) si eu ma iau dupa el ... si , logic , era sa cad in fantana . Acuma nu va faceti iluzii ca eram in pericol de moarte , era o "fantana" pentru vaci , oi , adica o groapa in care se aduna apa care iese printr-o teava din pamant . in fine , intelegeti voi , si , iar am scris mult
Sus In jos
https://friendz.forum.st
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

copilarie :x - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: copilarie :x   copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 22, 2010 9:12 pm

uai ce tare Laughing

imi aduc aminte cu multi ani in urma cand traia ... asa ca mergeam cu el la animale duminica sau ne plimbam oricum ieseam afara din casa...
am mers o data la ceva piata magazin nu stiu ce era si pe un scaun statea un papagal si ...
a vrut sa se aseze pe scaun (bineinteles ca nu a vazut papagalu) si cand da sa se aseze
il musca de fund batling eyelashes
Sus In jos
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

copilarie :x - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: copilarie :x   copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeMar Ian 26, 2010 3:39 pm

Laughing mishto

da si io cand eram mai mica ma duc parintii in piata de animale si un vanzator imi arata un hamster si cand sa il iau in mana il scap p jos si atunci o fugit tatamio dupa el printre oameni si nu l-o mai gasit si o trebuit sa il plateasca.... da tot atunci m-o cumparat pesti si dupa o sapt or murit toti Laughing
Sus In jos
Sunrise
Sunrise
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1911
Bani : 7901
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 27
Localizare : undeva pe lumea cealalta

Personajul meu
Nume personaj: Abbygail

copilarie :x - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: copilarie :x   copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeMar Ian 26, 2010 5:54 pm

si noi am avut pesti , vreo 25 (daca ii aduni) mai am 4 (si aia is gri si stau pe fundul acvariului si nu ii vezi) . Restu au dat ortu' popii dupa ce fratemeo le-o dat vreo 3-4 pungi de mancare de pesti
si ... nu mai stiu ce prostii am facut eu cand eram mica . Adica , da . I-am pus piedica la unu' de vreo 14 ani , acuma cateva veri . O cazut cat era de lung . Si cand se ridica ma ia si ma lipeste de un copac , si ma strange de gat si spune "daca te prind vreodata singura pe strada te bat" , sau ceva de genu' . Trece vreo luna , eram cu Alexandra pe strada , cand trece ala si il intreaba Ale daca mai vrea s ama bata "Nu , ca eu nu dau in fete" Na bine ca atunci putea sa ma stranga de gat , da' el nu da in fete
Sus In jos
https://friendz.forum.st
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

copilarie :x - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: copilarie :x   copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 27, 2010 5:10 pm

da asa is altii ce sa le faci
pff ce faceam io cu fratemio
cand eram mai mica am facut balet si aveam costum din ala na nu conteaza si bogdi avea numa 3-4 ani si l-am imbracat cu aia,l-am fardat si i-am facut poze:)) deci saracu prin cate o trecut Laughing
maicamea era suparata k ii stric fardurile si sa radea de bogdi Laughing
Sus In jos
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

copilarie :x - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: copilarie :x   copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 2:40 pm

da sunt multe amintiri frumoase momentan sunt in pana de idei nu stiu ce am
mai facut cand eram mic
Sus In jos
AuRoRa
AuRoRa
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 568
Bani : 6383
Data de inscriere : 20/09/2009
Varsta : 31
Localizare : sunt in imaginatia tah

Personajul meu
Nume personaj:

copilarie :x - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: copilarie :x   copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 8:46 am

era sa uit...cand eram mik am murdarit peretii din dormitor cu margarina....so grasimea c am imprimath-o in perete si c bataie am luath dar a meritat si dupa c am murdaRIT am colorat peretele cu akorik sa nu se cunoask dar d und k a iejit mai tare in evidenta ....atunci vroiam s-o mazgalesc pe sormea cu margarina da nu mai stiu dc Rolling on the floor lol! c copchil handikpat mai eram in love
Sus In jos
AuRoRa
AuRoRa
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 568
Bani : 6383
Data de inscriere : 20/09/2009
Varsta : 31
Localizare : sunt in imaginatia tah

Personajul meu
Nume personaj:

copilarie :x - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: copilarie :x   copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 9:50 am

mai am una.....am cazut intr-o groapa mare de noroi era mare distanta dar cineva m-o impins si mai ca era sa ma inec acolo....tare rau de-mi pare ca nu am facut-o copilarie :x - Pagina 2 398566
Sus In jos
Sunrise
Sunrise
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1911
Bani : 7901
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 27
Localizare : undeva pe lumea cealalta

Personajul meu
Nume personaj: Abbygail

copilarie :x - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: copilarie :x   copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 7:57 pm

azi , in timp ce mergeam spre magazin , mi-am amintit o chestie de acum cativa ani - logic , tot in fata magazinului se intampla . Era o zi frumoasa de vara cand plecasem fericita de acasa cu bicicleta si , cand ajung in fata magzainului imi dau seama ca am uitat ce trebuia sa cumpar copilarie :x - Pagina 2 785508 numai eu puteam face asa ceva si a trebuit sa ma intorc cu plasa goala acasa ... nu stiu cat de amuzant vi se pare voua , mama murea de ras
Sus In jos
https://friendz.forum.st
Byutza
Byutza
Good Friend
Good Friend

Numarul mesajelor : 545
Bani : 6558
Data de inscriere : 03/11/2009

copilarie :x - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: copilarie :x   copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 15, 2010 3:30 pm

da mi-ai povestit faza ieri

da deci cand eram mai mica (aurora mersi k m-iai amintit)eu de obicei eram "cuminte" de fapt asa ziceau parintii si intr-o zi eram prea cuminte si nu stiau ce ii cu mine si ma gasesc in dormitor dupa usa ghici ce faceam am mazgalit peretele cu carioca da k norocu nu am primit bataie de la parinti
si la fel o facut si fratemio o mostenit de la mine el o facut mai rau el o facut pe peretii din hol Laughing Rolling on the floor Laughing Rolling on the floor
Sus In jos
Edd'
Edd'
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 659
Bani : 6462
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 30
Localizare : pestera

copilarie :x - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: copilarie :x   copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mar 05, 2010 6:12 pm

o torturam pe mami
desenam pe pereti
Sus In jos

Continut sponsorizat



copilarie :x - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: copilarie :x   copilarie :x - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 

copilarie :x

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
friendz :: Cutiuta cu surprize :: Cafenea-